تور ارمنستان

تور ارزان ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان

تور هوایی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور
تور ارزان ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور,ارمنستان

تور ارمنستان|تور ارمنستان

برجومی

اینجا تکه ای از بهشت است که خداوند به این مردم عرضه کرده است بله اینجا برجومی است. جایی که برای توریست های ایرانی شاید زیاد شناخته شده نباشد اما برای دنیا کاملا شناخته شده است.

از تاسیس شهر برجومی بیش از 200 سال نمی گذرد اما در همین مدت اینجا جایگاه خود را به خوبی شناخته است. محصولی که بیش از هر چیز باعث شهرت اینجا شد آب معدنی آن است که با نام تجاری برجومی به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می شود و رتبه اول صادرات گرجستان را دارد.

اما در کنار آب معدنی بسیار معروف , طبیعت برجومی نیز مسحور کننده است. در داخل شهر 2 پارک بسیار زیبا وجود دارد و منطقه حفاظت شده بزرگ و زیبا کل شهر را در بر گرفته است. این منطقه حفاطت شده چیزی در حدود 1 درصد کل خاک کشور گرجستان است.

در پارک آب معدنی یک تله کابین قدیمی دیده می شود که پایین پارک را به بالای آن متصل می کند سواری این تله کابین بسیار لذت بخش است بخصوص در زمانی که هوا رو به تاریکی می رود و شما می توانید نمایی شهر را با تمام چراغ هایش ببینید. در این پارک بسیاری از وسایل و بازی های تفریحی گردآوری شده است و انتهای پارک هم به استخرهای آب معدنی می رسید که با پرداخت هزینه کم می توانید از آنها استفاده کنید.

در اینجا هتل های بسیار زیاد و متنوعی ساخته شده است که 3 هتل رکسوس , کرون پالاس و گلدن تولیپ از همه معروف تر هستند.

اما هتل گلدن تولیپ برای ما ایرانی ها داستان دیگری دارد. اگر آن را از نزدیک ببینید متوجه خواهید شد که با یک عمارت ایرانی زمان قاجار مواجه هستید که اسم اصلی آن قصر فیروزه است و مربوط به سال 1892 و زمان مظفرالدین شاه قاجار می باشد.

راستی در خرید سوغات عسل برجومی را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه نظرهای غیر مرتبط حذف خواهد شد.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

*
*