تور ارمنستان

تور ارزان ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان

تور هوایی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور

تور هوایی ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور ارزان,تور ارزان ارمنستان,تور
تور ارزان ارمنستان,تور زمینی ارمنستان,تور ارمنستان,تور,ارمنستان

تور ارمنستان|تور ارمنستان

اقامت گرجستان

اقامت در گرجستان

در شرایط فعلی گرجستان یکی از مقاصد جذاب برای ایرانیانی که قصد دارند اقامت کشور دومی را داشته باشند. از دلایل این جذابیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. نزدیکی به ایران
2. نداشتن ویزا
3. آرامش
4. شرایط کسب و کار آسان
5. دسترسی به بازارهای جهانی
6. هزینه های کم
7. امنیت
8. و …
جهت دریافت اقامت گرجستان 7 روش قانونی وجود دارد که در زیر لیست آنها آورده و توضیح داده شده است. چنانچه در این زمینه سوالات بیشتری دارید می توانید با مراجعه به فرم مشاوره از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید.

روش های دریافت اقامت گرجستان:

1. ثبت شرکت و شروع فعالیت اقتصادی
2. کار در یک شرکت گرجی
3. خرید ملک
4. پذیرش تحصیلی
5. سرمایه گذاری
6. ازدواج با تبعه گرجی
7. گرجی های تبعه کشورهای دیگر

ثبت شرکت و شروع فعالیت اقتصادی:
شاید بتوان گفت گرجستان برای کسانی که به دنبال ایجاد کسب و کار هستند بهشت اقتصادی می باشد برای این منظور می توانید به مقاله ثبت شرکت مراجعه کنید. به طور معمول شما با ثبت شرکت می توانید اقامت 6 ماهه یا 1 ساله گرجستان را به صورت موقت دریافت کنید اما به خاطر داشته باشید که تمدید این اقامت منوط به کارکرد شرکت شما می باشد پس از ثبت شرکت های صوری برای دریافت اقامت خودداری نمایید.

کار در یک شرکت گرجی:
شما با داشتن قرارداد کار با یک شرکت گرجی و پرداخت مالیات کاری خود می توانید اقامت گرجستان را دریافت نمایید. این اقامت تا زمانی که شما در گرجستان بوده و قرارداد داشته باشید قابل تمدید است.

خرید ملک:
شما با خرید ملک حداقل به مبلغ 35000 دلار می توانید اقامت یک ساله موقت گرجستان را دریافت کنید و در سال های آتی در صورت داشتن ملک اقامت خود را تمدید نمایید.

پذیرش تحصیلی:
با گرفتن پذیرش از هر یک از دانشگاه های گرجستان شما می توانید اقامت موقت گرجستان را دریافت کنید فقط به خاطر داشته باشید که این اقامت به اقامت دایم تبدیل نمی شود و هر سال به مدت 1 سال صادر شده و پس از تایید دانشگاه این اقامت برای 1 سال دیگر تمدید می شود.

سرمایه گذاری:
با سرمایه گذاری مستقیم به مبلغ بیش از 300000 لاری شما می توانید اقامت دایم گرجستان را به لحظه دریافت نمایید.

ازدواج با تبعه گرجی:
چنانچه شما با یک گرجی ازدواج کنید می توانید اقامت کشور را دریافت کنید معمولا دریافت اقامت در این روش برای خانم ها راحت تر از آقایان است اما اگر 2 سال از ازدواج بگذرد و شما بچه دار هم باشید این پرسه راحت تر خواهد بود.
گرجی های تبعه کشورهای دیگر:
گرجستان به گرجی هایی که در سال های دور از این کشور رفته اند اقامت دایم را می دهد و این برای این موضوع است تا آنها را به کشور بازگرداند.